KONST / Litografier / Färglitografi 13395722
nr 1339 5722
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Ansikten. Signerad, numrerad 17/99,74x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:49:17
350 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström